..::DOSTEL ALÜMİNYUM SÜLFAT SANAYİ A.Ş. ::..

İhaleler


Kristalizatör Birimleri İhalesi

Kristalizatör İhalesi Eklerini Tıklayarak İndirebiliriniz...

 
 
 
 

Yıllık 30.000 ton Alüminyum Sülfat 2000 ton Potasyum Alüminyum sülfat üretim kapasitesiyle şirketimiz hiçbir ithal girdisi olmaksızın tamamen yöremizde mevcut Alunit Cevherini işleyerek ülkemize önemli ölçüde döviz tasarrufu sağlamaktadır.
Şirketimiz bünyesinde bulundurduğu 10 mühendis ve yüksek mühendis, 100 teknisyen ve işçi ile üç vardiya üzerinden çalışma imkanına sahiptir.
Gelişen teknolojinin getirdiği imkanlar ve taleplerin zorlanması ile son derece kaliteli ve istenilen evsafta üretim gerçekleştirilebilmekte olup mamullerimiz TSE belgelidir.

Dökme Parça Alüminyum Sülfat, Granül Alüminyum Sülfat, Pudra Alüminyum Sülfat, Toz Potasyum Alüminyum Sülfat, Kristal Potasyum Alüminyum Sülfat

Dostel A.Ş. 'nin ana üretim çeşitlerini oluşturmakta ve bunlardan üretimimiz olan Alüminyum Sülfat Parça ve Granül olarak yurt içinde ve yurt dışındaki kâğıt fabrikalarında kâğıt hamuru yardımcı hammaddesi olarak ve Belediyeler ile sanayi kuruluşlarınca Su arıtma tesislerinde suların tasfiyesi işlemlerinde başarıyla kullanılmaktadır.

Potasyum Alüminyum Sülfat toz ve kristal olarak tekstil sanayii 'nde, yünlü elyafların boyama işleminde mordanlayıcı olarak, ilaç, kozmetik, gıda ve deri sanayii 'nde çok aranılan ve kullanılan mamülümüzdür.